banner

YouTube’a girenler artık bunu da yapabilecek
YouTube kullanıcılarının yıllardır istediği fakat yöneticilerinin bir türlü yapmak istemediği video olmaksızın müzik dinlemeye imkan veren yeni özellik sonunda hayata geçiyor ama bir şartla;

YouTube'tan Spotify benzeri bir müzik servisi geliyor.

YouTube bir süredir, Spotify gibi müzik servislerine karşı kendi müzik servisi Music Key'i test ediyordu. YouTube üzerindeki müzik içeriğini ister videoyla isterse de video olmaksızın sadece ses olarak dinlemeye imkan verecek olan Music Key, reklamsız ve ücretli abonelik yöntemiyle çalışacak.

YouTube'dan sızan bilgiler, bu yeni servisin sadece 1 - 2ay içinde ücretli kullanıma hazır olacağını söylüyor. Servisinin ücretinin ise aylık 7.99 dolar olması bekleniyor. Ayrıca serviste, çevrim dışı ve arka planda çalma imkanı da bulunacak. Böylece kullanıcılar, beğendikleri şarkıları cihazlarına kaydedip abonelikleri devam ettiği sürece çevrim dışı durumda da dinleyebilecekler.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.