banner

Kamuoyuna duyuru
Tarık Uğur'un hakkında çıkan haber ile ilgili göndermiş olduğu açıklamayı yayınlıyoruz.

Kamuoyuna Duyuru;
Hakkımda 27 Mart 2015 tarihinde yayınlanan haberler tamamen gerçek dışıdır. Haber içeriği konular ile ilgili olarak hakkımda açılmış hiçbir soruşturma olmadığı gibi, İzmir Valiliği ve İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğünce verilmiş olan resmi yazılardan da iddiaların gerçekle ilgisi olmadığı anlaşılmaktadır. O tarihlerde kurum içine yerleşik durumda bulunan paralel odaklarca hastanede ameliyat masasında olduğum saatlerde şahsım hakkında kumpas yolu ile sahte belge üretilmiştir. Daha sonra bu belgeler kullanılarak şahsıma soruşturma açılmıştır. Aylarca hakkımda bir suç tespiti yapılamadığı halde eşi benzeri görülmemiş şekilde 3 farklı müfettiş grubu üzerime gönderilmiştir. Sonuçta saçma sapan farklı konulardan tarafıma ceza verilip, adli makamlara hakkımda suç duyurusunda bulunulmuştur. Bu davadan da beraat etmiş bulunmaktayım. Hakkımda verilen ceza da idari yargı tarafında iptal edilmiştir. Hiçbir suçum yok iken itibarsızlaştırmak ve soruşturmaları etkilemek maksadı ile bu haberler ortaya atılmıştır. Kişilik haklarıma saldırılmış, mesleki kariyerim de elimden alınmıştır. Bu haberleri ortaya atan ve yayanlarla ilgili hukuki süreçler devam etmektedir. Saygılarımla. 22/07/2016

Tarık UĞUR

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.


Yorumlar   

 
0 # Beth 28-11-2016 20:56
I adore här hemsida - dess så användbar och hjälpsam. penisvergroter mijn plaats penis vergroting
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
 
 
0 # nanxiangwe 25-09-2017 10:47
> The Hermes Handbags are very beautiful; actually it is a silver chain, with an Epi engraved leather protection for the shoulder. The system of this Hermes Handbags chain allows you to wear it as it is, half way or around your neck. Either way this bag looks amazing and makes every lady that wears it look very beautiful.On the authenticRolex Watches, the bezel is engraved with numerals, but the Fake Rolex Watches one has numbers only at the 3, 6 and 9 o’clock positions. The case, winding crown and bracelet seem to be pretty much the same.Rolex Watches for Bentley is one of the most stylish collections in the watchmaking industry.
Cevap | Alıntıyla Cevapla | Alıntı
 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile


Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.