banner

4. YILIN EĞİTİMDE BAŞARI ÖDÜLLERİ’NE BAŞVURULAR BAŞLADI
İlki 2014 yılında gerçekleştirilen ve eğitim dünyasının beğenisini kazanan Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri, 2017 yılında dördüncü kez düzenleniyor.

egitim_odul_2017artı eğitim dergisi ve egitimtercihi.com web sitesi okuyucularının oylarıyla verilen 4. Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri bu yıl 15 kategoride dağıtılacak.
Eğitim dünyasında gerçekleştirilen çalışmaların, sektör liderlerinin, sektöre hizmet sunan ve gelişmesine katkı sağlayan proje, kişi ve kurumların ödüllendirildiği Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri’ne başvurular 3 Temmuz 2017’de başlıyor.
Eğitim dünyasını temsil eden sivil toplum kurumlarının da desteğiyle düzenlenecek olan Eğitimde Başarı Ödülleri 27 Eylül 2017’de düzenlenecek Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri Gecesi’nde sahiplerini bulacak.
4. Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri’nin kategorilerinde oylamaya katılmak isteyenler proje ve adaylık başvurularını 14 Temmuz 2017 tarihine kadar yapmaları gerekiyor.
Yılın Eğitimde Başarı Ödülleri’nde buluşalım…

ÖDÜL TAKVİMİ

Başvurular: 3 Temmuz – 14 Temmuz 2017

Oylama: 21 Temmuz – 15 Eylül 2017

Ödül Töreni: 27 Eylül 2017

KATEGORİLER

* Yılın Eğitim Girişimcisi

* Yılın Okul Mimarisi

* Yılın Eğitim Profesyoneli

* Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi

* Yılın Eğitim Çözümleri Şirketi

* Yılın Bürokratı

* Yılın Milli Eğitim Müdürü

* Yılın Öğretmeni

* Yılın Eğitimci Akademisyeni

* Yılın Sivil Toplum Kurumu

* Yılın Eğitim Programı

* Yılın Eğitim Dostu Şirketi

* Yılın Eğitim Araştırması

* Yılın Eğitim Gazetecisi

* Yılın Yaşam Boyu Eğitim Ödülü


Bilgi ve Katılım Hakkında:

Cem Kaçmaz

0212 283 55 65
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.