banner

1 milyonluk soruyu üniversite öğrencisi görüntüledi
Kim Milyoner Olmak İster’de yıllardır herkesin merakla beklediği bir milyonluk soruyu ilk defa bir üniversite öğrencisi görebildi.

Kim Milyoner Olmak İster’de Sinema Televizyon öğrencisi Şeyma Özin, ilk kez 1 milyonluk soruya kadar gelen yarışmacı oldu.

Kenan Işık, "Herodot'un yazdığı, Mısır firavununun dilin kökeni deneyinde, doğunca çobana verilerek kapatılan, o dahil kimseyle konuşturulmayan çocuğun söyledi ilk kelime nedir?" şeklindeki soruyu sormadan önce yarışmacı Özin'e 250 bin liralık çek teklif etti. Teklifi reddeden Özin, soruya "Ver" cevabını verdi. Ancak doğru yanıt "Ekmek"ti. Milyonluk soruyu kaybeden yarışmacı, göz yaşlarına boğuldu. Kenan Işık, yarışmacıyı sarılarak teselli etti. Özin, yarışmadan 15 bin

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.