banner

Başbakan Erdoğan: Asıl öğretmen atamaları Ağustos’ta
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptığı 'Ulusa Sesleniş' konuşmasında, atama bekleyen öğretmen ve memur adaylarına da müjde verdi.

Başbakan Erdoğan asıl öğretmen atamalarının Ağustosta yapılacağını açıkladıBütçede 2012 için 29 bin yeni memur alınmasına karar verildiğini hatırlatan Erdoğan, "Bu 29 bin yeni memur tüm Türkiye genelinde tahsis edilecek kadroları içeriyor. Bu 29 bin yeni kadronun 17 bini Milli Eğitim Bakanlığı'na tahsis edilmiş durumda. Bu vesileyle Şubat ve Ağustos aylarında öğretmen alımlarını gerçekleştireceğimizin müjdesini vermek istiyorum. Ancak, esas alımları Şubat ayından ziyade Ağustos ayında gerçekleştireceğiz. Şubat ayında atanamayan öğretmen adaylarımızın herhangi bir umutsuzluğa, herhangi bir yasa kapılmamalarını bilhassa rica ediyorum" şeklinde konuştu.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.