banner

ÖSYM, yerleştirme puan kitapçığı yayımladı
ÖSYM, üniversiteye merkezi yerleştirmede kullanılan en küçük ve en büyük puanların hesaplandığı ÖSYS ve Ağırlıklı ÖSYS Puanlarının Dağılımları ile ilgili kitapçık yayımladı

“2012-ÖSYS Yükseköğretim Programlarının Merkezi Yerleştirmedeki En Küçük ve En Büyük Puanları ÖSYS ve Ağırlıklı ÖSYS Puanlarının Dağılımları (Yığınsal)” kitap ÖSYM’nin sitesinde yayımlandı.

ÖSYM’den yapılan açıklama;

2012-ÖSYS Yükseköğretim Programlarının Merkezi Yerleştirmedeki En Küçük ve En Büyük Puanları ÖSYS ve Ağırlıklı ÖSYS Puanlarının Dağılımları (Yığınsal)” adlı kitap 21 Kasım 2012 günü saat 10:00’dan itibaren ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden yayımlanacaktır.

Kitapçık için tıklayın

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.