banner

2013 Astsubaylık Sınavı Başvuruları Cuma sona eriyor
2013 Astsubaylık Sınavı başvuruları 15 Şubat Cuma günü sona eriyor. Başvuru yapmak isteyen adaylar ÖSYM’nin sitesinden başvuru kılavuzuna ulaşabilir.

2013 Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavı (JANA) başvuruları 28 Ocak’ta başladı, başvurular 15 Şubat’ta sona erecek.

28 Ocak’ta başlayan ve 6 Nisan 2013 tarihinde yapılacak Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavı (JANA) başvuruları bu Cuma sona eriyor

6 Nisan 2013 tarihinde yapılacak 2013 Jandarma Okullar Komutanlığı Jandarma Astsubay Temel Kursu Giriş Sınavı’na (2013-JANA) başvurular, 28 Ocak-15 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılacaktır.

Bu amaçla hazırlanan Kılavuz, başvuru tarihleri arasında ÖSYM’nin http://www.osym.gov.trİnternet adresinden yayımlanacaktır.

Başvurular, Kılavuzda yer alan kurallara göre yapılacaktır. Bu sınava başvuru yapacak adayların ilgili kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.