banner

YDS başvuruları başladı
2013 YDS (Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı) Başvuru Kılavuzu ve Bankalar listesi

YDS başvuruları başladı, YDS'ye kimler girebilecek? YDS kaç yıl geçerli olacak? YDS başvuru kılavuzu için tıklayın

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) başvuruları bugün başladı. Başvurular 27 Şubat’a kadar ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden yapılabilecek. Başvuru için tıklayın

Bu yıl ilk defa yapılacak olan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’na (YDS) başvurular başladı. 7 Nisan 2013 tarihinde yapılacak İlkbahar Dönemi YDS başvuruları 27 Şubat’ta sona erecek.

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’na (YDS) başvurular 18 Şubat 2013 tarihinde başladı. 7 Nisan 2013 tarihinde yapılacak YDS’ye başvurular 27 Şubat’ta sona erecek.

ÖSYM bu yıl ilk defa yapılacak YDS sınavı öncesi adaylar için örnek sorular hazırladı. YDS Örnek Sorular İçin Tıklayın

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı İlkbahar Dönemi başvuruları 18-27 Şubat 2013 tarihleri arasında yapılacak. 7 Nisan’da yapılacak sınava başvurular için adaylar, 2013-YDS İlkbahar Dönemi Kılavuzu ile Aday Başvuru Formuna başvuru süresi içinde ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden ulaşabileceklerdir. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır. Kılavuzda; başvuru, sınav, değerlendirme, sınav sonuçlarının kurumlarca kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiler yer almaktadır. Sınava başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

YDS ile ilgili detaylı bilgi için tıklayın

  

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile


Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.