banner

Sezen Aksu’dan burslu çocuklar için konser
Sezen Aksu, Türk Eğitim Derneği'nin organizasyonuyla 7 Mart Çarşamba günü Ankara ATO Congressium’da şarkılarını Acoustic Band Fahir Atakoğlu eşliğinde burslu çocuklar için söyleyecek.

Sezen Aksu burslu çocuklar için konser verecekŞarkılarıyla gönüllerde taht kuran Sezen Aksu, bu kez burslu çocuklar yararına konser veriyor. Türk Eğitim Derneği’nin 10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye Kampanyası çerçevesinde düzenlenen konserin tüm geliri burslu çocuklara aktarılacak.

7 Mart Çarşamba günü Ankara ATO Congressium’da gerçekleşecek konserde Sezen Aksu’ya Acoustic Band Fahir Atakoğlu eşlik edecek. Konserin tüm geliri, Türk Eğitim Derneği’nin, iyi eğitim görmüş nesiller yetiştirme hedefini sürdürmek ve başarılı ama maddi imkânları yetersiz öğrencilere üniversite eğitimlerinin sonuna kadar burs sağlamak amacıyla başlattığı ‘10.000 Genç Meşale Daha Aydınlık Türkiye’ Kampanyası’na aktarılacak.

Biletinizi 0312 418 06 14 numaralı telefonu arayarak Türk Eğitim Derneği Genel Merkezi’nden ya da www.biletix.com adresinden alabilirsiniz.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.