banner

Boğaziçi mezunu izleyenleri şaşırttı
Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Boğaziçi Üniversitesi mezunu Harvard'ta araştırmacı olarak görev alan Volkan Karabacak 3. soruda elendi.

Boğaziçi mezunu izleyenleri şaşırttıKenan Işık'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'de yarışan Boğaziçi Üniversitesi mezunu Harvard'ta araştırmacı olarak görev alan Volkan Karabacak, ilk soruda "Her türlü zor ve kötü koşulda kendinden ödün vermemek anlamında kullanılan söz hangisidir. " sorusuna cevabını bilemediği için seyirci joker hakkını kullandı  ve 2. soruya geçmeye hak kazandı.

Volkan Karabacak, 3. soruda ise "Hangisi sırasında külah içinde lokum, akide şekeri verilir" sorusuna ise şu cevabı verdi ve elendi...

 

  levitra generico india

 

 

Haberin videosu

Get Adobe Flash player

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.