banner

Enstitü Koleji’nden velilere LGS Tercih Söyleşisi
Enstitü Koleji, devlet okullarını tercih edecek olan veliler için nitelikli devlet liselerine yerleştirme ve adrese dayalı yerleştirme sisteminin detayları ile ilgili bilgilendirmek amacıyla uzmanların katılımıyla bir seminer düzenliyor.

enstitu_kolejiLiselere tercih hakkında 8. sınıf velilerine rehberlik edecek seminer 8 Temmuz 2018 Pazar Günü Saat 14.00’de Enstitü Koleji’nin Ataşehir’deki kampüsünde gerçekleştirilecek.

LGS Tercih Seminer ve Söyleşisi Uzman Eğitimci Hayati Oktay, Uzman Psikolojik Danışman Alparslan Dartan, Eğitim ve Eğitim editörleri Ece Karaboncuk ve Müge Arda 'nın katılımıyla düzenliyor. 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.