banner

Özel Ege Lisesi yarışmalarına başvurular sürüyor
Özel Ege Lisesi 2014-2015 öğretim yılında da üç ayrı alanda yarışma düzenlemeye devam ediyor.

Özel Ege Lisesi 2014-2015 öğretim yılında da üç ayrı alanda yarışma düzenlemeye devam ediyor. “17. Okullar Arası Matematik Yarışması”, “13. Fen Araştırma Projeleri Yarışması” ve “14. Günaydın Edebiyat Öykü, Şiir ve Masal Yazma Yarışması” kapılarını öğrencilere açıyor.  Matematik, Fen ve Edebiyat alanına ilgi duyan tüm gençleri yarışmalara katılmaya davet eden Özel Ege Lisesinden yapılan açıklama şöyle:

“Çok uzun yıllardır büyük bir başarı ve titizlikle yürüttüğümüz yarışmaların jüri üyeleri ülkemizin önemli yazar ve şairlerinden, önde gelen üniversitelerin akademisyenlerinden ve çeşitli okulların öğretmenlerinden oluşmaktadır. Edebiyat, matematik ve fen bilimleri alanlarındaki yarışmalarımıza ortaokul ve lise öğrencileri katılabilmektedir. Yarışmalara katılım koşulları okul sayfamızdan detaylı olarak öğrenilebilir. Tüm katılımcı okullara ve öğrencilere başarılar dileriz.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.