banner

Türkiye’de eğitime yön verecek isimler belirlendi
24 Haziran seçimleri ardından oluşturulan yeni sistem ile birlikte ortaya çıkan Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulları üyeliklerine getirilen isimler belli oldu. Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu’na dikkat çeken isimler getirildi.

tayyip_erdoganCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulları’na getirdiği isimler Resmi Gazete’de yayınlandı. Buna göre Eğitim ve Öğretim Politikaları Kurulu’na şu isimler atandı:
Selçuk Pehlivanoğlu, Kemal Şamlıoğlu, Prof. Dr. Abdullah Atalar, prof. Dr. Ahmet Cevat Acar, Ahmet Gündoğdu, Prof. Dr. Öktem Vardar, Prof. Dr. Tuncay Döğeroğlu, Prof. Dr. Ümran S. İnan, Prof. Dr. Yavuz Atar.

 

 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.