banner

İstanbul Üniversitesi yine karıştı
İstanbul Üniversitesi’nde bir grup öğrenci İstanbul Kongre Kültür Merkezi’nde düzenlenen “İfade Özgürlüğü” panelini basarak kürsüyü ele geçirdi.

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından İstanbul Kongre Kültür Merkezi’nde düzenlenen “İfade Özgürlüğü” paneli bir grup öğrenci tarafından basıldı. Güvenlik noktasında koşturarak içeriye girmeye çalışan öğrenci grubuna üniversitenin özel güvenlik ekipleri engel olmak istese de başarılı olamadı. Güvenlik ekiplerini sürükleyerek içeri giren öğrenciler, daha sonra içeride alkış ve sloganlarla paneli protesto etti. Daha sonra kürsüyü ele geçiren öğrenciler, paneli kendileri yapmaya başladı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.