banner

Artık onlar THY ile ücretsiz uçacak
Atatürk Havalimanı'nda yenilenen haliyle hizmete açılan İç Hatlar Yeni CIP Salonu'nda inceleme yapan Topçu, askerlerin hava yoluyla sevkiyat ve dağıtımı projesiyle ilgili Milli Savunma Bakanlığı ile görüşmelerin devam ettiğini belirtti.

Topçu, şöyle devam etti:

''Askeri taşıma işini tamamen ücretsiz yapacağız. Milli Savunma Bakanlığı ile çalışarak maliyetleri en aşağıya indireceğiz. Bu kapsamda 350-400 bin askerimizi ücretsiz taşıyacağız.'' 

TAV da ücret almayacak

TAV İcra Kurulu Başkanı Sani Şener de ''Askerin ücretsiz taşınmasıyla ilgili Devlet Hava Meydanları İşletmesi yetkilileri bizi aradı. Biz de kesinlikle asker yolcularımızdan herhangi bir ücret almayacağız'' dedi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.