banner

Fikri Işık Milli Eğitim Komisyonu Başkanı oldu
TBMM’de Sağlık, Milli Eğitim ve İçişleri komisyonlarının başkanları seçildi. Milli Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığı’na, AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık seçildi.

TBMM’de üç komisyon başkanı seçimi yapıldı. Milli Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu Başkanlığı’na, Milli Eğitim Bakanı olan Nabi Avcı’nın yerine AK Parti Kocaeli Milletvekili Fikri Işık seçildi. Işık, başkan seçilmesinin ardından yaptığı açıklamada, bunun, çok gurur verici bir olay olduğunu belirterek, “Milli Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu’nun değerli üyelerinin teveccühü. Grubumuzun ve başta Genel Başkanımızın teveccühüne layık olmak için en iyi şekilde çalışacağız. Komisyon gündemine gelen konuları büyük bir titizlikle ve derin bir çalışmayla üzerimize düşeni yapacağız” dedi.

(kaynak hürriyeteğitim)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.