banner
banner
banner

Fransa'daki burslu eğitim kursuna katılmak ister misiniz?
Fransa, İngiltere Ulusal Ajansları ve SALTO EuroMed Kaynak Merkezi tarafından Lyon, Fransa'da 8-13 Mayıs 2012 tarihlerinde  “Interfaith Dialogue Training Course” isimli eğitim kursu düzenlenecek.

SALTO EuroMed Kaynak MerkeziTüzel kişiliği olan ve kar amacı gütmeyen sivil toplum kuruluşları, gençlik merkezleri, gençlik meclislerinin adına başvuru  yapıldığı etkinlikte dil İngilizce ve çevirmenlik hizmeti verilmiyor.

Bir kuruluştan en fazla 1 kişiye destek verilirken Türkiye'den toplam olarak 3 kişi etkinliğe katılım sağlayabilecek. Başvuruları kabul edilenlerin yeme-içme, konaklama masrafları Fransa Ulusal Ajansı tarafından, ekonomik sınıf yolculuk masrafları, seyahat sigortası ücreti, yurt dışı çıkış harcı ücreti ve vize masrafları SALTO EuroMed Kaynak Merkezi tarafından karşılanacak. Etkinliğe son başvuru tarihi 16 Mart 2012.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

(Kaynak: ab-ilan.com)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.