banner

İstanbul Aydın Üniversitesi Erkek Tenis Takımı’nın şampiyonluk heyecanı!
İstanbul Aydın Üniversitesi Erkek Tenis Takımı birincilik kupasını kucakladı.

TÜSF tarafından 29 Mart-02 Nisan 2012 tarihleri arasında Antalya’ da gerçekleşen Süper Lig Tenis Turnuvasında İstanbul Aydın Üniversitesi Erkek Tenis Takımı şampiyonluk kupasını alarak 2013 Avrupa Şampiyonasına katılmaya hak kazandı. İ.A.Ü. Tenis Takımı Antrenörü Pero Duygu Dumangöz 2013 yılında gerçekleşecek olan Avrupa Şampiyonası için iddialı olduklarını belirtti. 88 takımın katıldığı turnuvada birinci İstanbul Aydın Üniversitesi olurken, ikinci Marmara Üniversitesi, üçüncü İstanbul Bilgi Üniversitesi olmuştur. İstanbul Aydın Üniversitesi Bayan Tenis Takımı ise ilk kez katıldığı 2. Lig müsabakalarında grup birincisi olarak 1. Lige çıkmayı başardılar.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.