banner

İlkay Gündoğan'dan otizmli çocuklara destek
Manchester City’de forma giyen, oynadığı futbol ile ülkemizi gururlandıran ve Euro 2020’de Almanya Milli Futbol Takımında izlediğimiz yıldız oyuncu İlkay Gündoğan otizmli çocukları unutmadı! İmzalı formaları Özel Tohum Vakfı Özel Eğitim Uygulama Okulu öğrencilerine ulaştıran İlkay Gündoğan “otizmin farkında, onların yanında” olduğunu ifade etti.

ilkay_gun_tohum_xİlkay Gündoğan, Otizm Spektrum Bozukluğu (OSB) tanısı olan çocuklar ve gençlerin, tek çareleri olan eğitime ulaşmalarını sağlamak, çağdaş toplum koşullarında yaşamlarını sürdürebilmelerine yönelik bilgi ve destek gereksinimlerini karşılamak ve ihtiyacı olan devlet okullarına materyal desteği sunmak amacıyla yürüttüğümüz Sınıf Donanımı Projesine, yeni eğitim döneminde adına açılacak sınıf ile katkı sunacak.  

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.