banner

Yunus Emre hentbolda şampiyon!
Düzenlenen müsabakalarda Yunus Emre İlköğretim Okulu Erkek Hentbol Takımı birinci oldu.
Yunus Emre İlköğretm Okulu Hentbol TakımıDumlupınar Üniversitesi Spor Salonunda başlayan müsabakalar 4 gün boyunca devam etti. Müsabakalarda Yunus Emre İlköğretim Okulu ilk gün Atatürk İlköğretim Okulunu 16-8, ikinci gün Atakent İlköğretim Okulu erkek takımını 12-3, son gün Evliya Çelebi İlköğretim Okulunu 14-4 yendi. 3 galibiyet alan Yunus Emre İlköğretim Okulu Kütahya Şampiyonu olarak grup maçlarında Kütahya’yı temsil etmeye hak kazandılar.

Gedik: İmkansızlıklar içinde şampiyonuz!
Yunus Emre İlköğretim Okulu Erkek Hentbol Takımı Antrenörü Hakan Gedik yaptığı açıklamada; “İmkansızlıklar içinde bir kez daha Kütahya şampiyonu olduğumuz için çok mutluyum. Oyuncularımı tek tek kutluyorum. Maçlara hazırlanırken takımım bir gün bile kapalı bir salonda antrenman yapmamıştır. Salonlar maalesef sadece basketbol, voleybol gibi branşlara tahsis edilmekte. Takımım çalışacak bir salon bu senede bulamadı. Ancak biz yılmadık karda, kışta, soğukta çalışarak bir kez daha Kütahya şampiyonu olduk. Beni destekleyen Okul Müdürümüz Mustafa Pişkiner ve Beden Eğitimi öğretmenimiz Türkan Kantarcıoğlu’na çok teşekkür ederim. Amacımız Grup Maçlarını da geçip yarı finallerde Kütahya’yı temsil etmek olacak. Grup maçlarında Ege Bölgesinin takımları olacak https://edmedicom.com. Bir çoğu geçen yıldan tanıdığımız takımlar. İnşallah bu yıl grup maçlarından başarıyla çıkıp yarı finallere Kütahya’nın ismini yazdırmak olacak" diye konuştu.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.