banner

Hakkari Anadolu Lisesi’nde hedef 3. lig
Hakkari Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Erkek Takımı hedefini 3. Lig olarak belirledi.


Hakkari Anadolu Lisesi Erkek Voleybol Takımıİkinci maçlarını 25 Şubat Çarşamba günü kendi evinde saat 14.00'te Bitlis Gençlik Spor'la oynayacaklarını belirten Hakkari Anadolu Lisesi Gençlik ve Spor Kulübü Voleybol Takımı oyuncusu ve antrenörü Fahri Güldal, hedeflerinin gruptan çıkarak Hakkari ilini 3. Lig'de temsil etmek olduğu söyledi. Hedeflerinin büyük olduğunu belirten Güldal, "Voleybolcunun, basketbolcunun, futbolcunun ve başı sıkışan her spor dalının sürekli gidip valiliğin kapısını çalma dönemi bitsin istiyoruz. Bu spor dallarını ve sporcuyu ayakta tutacak onu sahiplenecek projelerin hazırlanması ve kabul edilmesi gerekir. Bu temennilerle bugüne kadar ayakta tutmamızı sağlayan sayın Valimize teşekkür ediyoruz. Bu gençliği bu potansiyeli daha olumlu daha başarılı kılacak ve destekleyecek bilinçli değerli ağabeylerimizde aramızda görmek istiyoruz. Ayrıca Bitlis Gençlik Spor'la oynayacağımız maça herkesi davet ediyoruz" dedi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.