banner

Aydın Üniversitesi’nden milli takıma genç sporcular
İstanbul Aydın Üniversitesi Karate Takımı Sporcuları milli takımdaki yerini aldı

İstanbul Aydın Üniversitesi Karate milli takımı sporcularıTürkiye Karate Kulüpler Şampiyonası ve Milli Takım Seçmeleri geçtiğimiz günlerde Uşak’ta yapıldı. Türkiye Karate Kulüpler Şampiyonası ve milli takım seçmeleri kapsamında, İstanbul Aydın Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi/Bilgisayar Mühendisliği Bölümü öğrencisi Feyza Can, İç Mimarlık Bölümü öğrencisi Kübra Kocacık, Yabancı Diller Yüksekokulu öğrencisi Yasin Koray Alkan ve Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım Bölümü öğrencisi Batuhan Kara şampiyonada elde ettikleri başarılar ile 25 Ocak - 07 Şubat 2012 tarihleri arasında Antalya İlinde gerçekleştirilecek olan Genç Milli Takım ve Büyükler mili takım kamplarına katılma hakkına sahip oldular.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.