banner

Aydın Üniversitesi Snowboard’da birinci
İstanbul Üniversiteleri Snowboard Ligi Birinci Etabı İstanbul Aydın Üniversitesi snowboard takımının üstünlüğü ile son buldu.

Aydın Üniversitesi Snowboard TakımıTürkiye Üniversite Sporları Federasyonun önderliğinde 3-8 Şubat 2012 tarihlerinde, Bursa İli Uludağ’da bu yıl ilki düzenlenen İstanbul Üniversiteleri Snowboard Şampiyonası’nda İstanbul Aydın Üniversitesi Snowboard Takımı, 150 sporcu-öğrencinin katıldığı müsabakayı birinci sırada tamamladı.

Bu sonuca göre lisanslı sporcu kategorisinde yarışan İstanbul Aydın Üniversitesi Mühendislik Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü Öğrencisi Hasan Batıkan Yılmaz, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi ve Finans Bölümü Öğrencisi Meriç Dumlu, Mühendislik Mimarlık Fakültesi İç Mimarlık Bölümü Öğrencisi Adem Ali Abdulgaffarademoğlu, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Ekonomi ve Finans Bölümü Öğrencisi Görkem Bingöl aldıkları başarılı sonuçlar ile İstanbul Aydın Üniversitesi’ni takım sıralamasında birincilik kürsüsüne taşımış oldular.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.