banner

CHP 4+4+4 EYLEMİYLE HALKLA BULUŞACAK
Farklı bir eylem yapma hazırlığında olduğu öğrenilen CHP’nin, halkla buluşması bekleniyor.
chpCHP, 4+4+4'ü protesto için yeni bir yöntem üzerinde çalışıyor. Parti grubunun Salı günü Ankara Tandoğan Meydanı'nda halkla birlikte 'miting' şeklinde yapılması planlanıyor.
Eğitim sistemini sil baştan değiştiren 4+4+4 yasa tasarısının kavgalı şekilde komisyondan geçmesinin ardından, tasarının önümüzdeki hafta TBMM Genel Kurulu'na gelmesini protestoya hazırlanan CHP, parti grubunu halkla birlikte yapmak için Tandoğan Meydanı'nda toplama fikri üzerinde tartışıyor.
Parti yetkilileri, miting için izin almak gerekmediğini, bildirimin yeterli olduğu görüşünü savunurken; son kararın henüz verilmediğini belirtiyorlar. CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi, konuyu dün Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile değerlendirdiklerini ancak son karar hakkında bilgisinin olmadığını söyledi. 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.