banner

Başbakan Erdoğan nasıl bir öğrenciydi?
basbakan_erdoganBaşbakan Erdoğan, TRT Okul televizyonunda yayımlanan 'Ben Öğrenciyken' adlı programda çocukluk ve eğitim hayatını anlattı.
Rize'den İstanbul'a göç eden Kaptan Ahmet Bey'in üçüncü çocuğu olarak Kasımpaşa'da doğar. Başbakan Erdoğan'ın öğrencilik yılları yine Kasımpaşa'da başlar. O zaman servis olmadığı için çocuk Tayyip, yarım saatlik yolu yağmur, çamur kar demeden yürür. Böyle başlar Başbakan Erdoğan eğitim serüveni.

Türkiye Cumhiriyeti Başbakanı, Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Piyale Paşa İlköğretim Okulu'ndan başlayan, dünya liderliğine kadar uzanan öğrencilik yıllarını böyle anlattı.

Başbakan Erdoğan büyük başarısını 'İnanmak, bilgi, tecrübe ve takip'e bağladı.

İşte Video

http://webtv.sabah.com.tr/webtv/videoizle/basbakan-erdoganin-ogrencilik-yillari

ben_ogrenciyken

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.