banner

Dekanın tuvaletinin üstüne tuvalet yapılır mı!
İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Saffet Sancaklı'nın kullandığı tuvalete 'Dekan WC' yazılması espri konusu oldu. Dekan, yazının birkaç günde kaldırıldığını açıkladı.

Akşam'ın haberine göre, İnönü Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Saffet Sancaklı'nın kullandığı tuvaletin girişine asılan 'Dekan WC' yazılı tabela espri konusu oldu.

Kemal Sunal ve Şener Şen'in başrollerini oynadığı unutulmaz 'Kibar Feyzo' filmindeki umumi tuvalet sahnesine atıfta bulunan üniversite öğrencileri, konuyu sosyal medyaya taşıdı.

Birbirinden ilginç öğrenci yorumları şöyle:

- Okumuş adamın tuvaleti başkadır

- Zaman kötü kolla helayı

- Dekana beleş

- Onlarınki boncuklu

- Dekanın tuvaleti kutsaldır

- Saffet hocaya bak sen

- Ne gerek var? Sanki farklı bir şey yapacak.

- Şener Şen terk

- Onlarınki daha değerli demek ki ne de olsa mastır yapmış

YANLIŞLIKLA OLMUŞ HEMEN KALDIRDIK

İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Saffet Sancaklı "O tabela yanlışlıkla yazıldı. Birkaç gün asılı kaldı daha sonra kaldırdık. Şu an böyle bir tabela yok" diye konuştu. (Akşam)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.