banner

Bu köpek görenleri şaşkına çevirdi!
Rusya'da çekilen bu görüntüler gülmekten kırdı geçirdi..

İzlemek için tıklayın

Tramvay yoluna oturan bir köpek tüm ısrarlara rağmen yerinden kalkmak istemedi. Arkadaşları yolun kenarında uyurken, yolun tam ortasında uyuklayan köpek, yanından geçen arabalara aldırış etmedi. Görüntüler bununla da kalmadı. Çünkü köpek, tramvay yolunda uyuyordu. Yaklaşan tramvayın sürücüsü, içinde yolcuların bulunduğu tramvayı köpeği ezmemek için durdurdu. Bu duruma da aldırış etmeyen köpek, uyumaya devam edince yoldan geçen bir kadın köpeği kaldırmak istedi. Ancak köpeğin inadı inattı. Tramvayın sürücüsü mecburen aşağıya indi. Köpek sonunda kalktı ama hareketleri o kadar ağırdı ki.. Bu olayı tesadüfen kameraya alan iki genç ise kıkır kıkır güldü.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.