banner

Meclis'ten meslek okullarına destek
TBMM yemek servisi ve çiçek yetiştiriciliği konusunda tecrübesini, Ankara'daki meslek okullarının öğrencileriyle paylaşacak.

TBMM Genel Sekreteri İrfan Neziroğlu, depolarda kullanılmayan kazan, servis tabakları, tepsiler, servis arabaları ve diğer malzemeleri de meslek liselerine göndereceklerini ve eğitimin parçası olarak kullanmalarını sağlayacaklarını belirterek, ayrıca meslek lisesi öğrencilerine staj imkanı yaratmayı amaçladıklarını bildirdi.

Neziroğlu, meslek okullarının çiçekçilik bölümlerinde eğitim gören öğrencilere de Meclis'teki seralarda çiçeklerin nasıl yetiştirildiğini kendilerine göstereceklerini anlattı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.