banner

Hüseyin Çelik’ten atama açıklaması
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, atanamayan öğretmenlere ve eş durumundan mağdur olan öğretmenlere verdiği sözü tuttu.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Şubat’ta atama bekleyen öğretmen adayları ile eş durumundan tayin bekleyen öğretmenlere mağduriyetlerinin giderilmesi için Başbakan Erdoğan’a konuyu ileteceği sözü vermişti. Çelik dün Twitter’dan yaptığı açıklamada, “Söz verdiğim üzere, eş durumundan tayin talep eden öğretmenlerin ve Şubat'ta atama bekleyen adayların beklentilerini Sn.Başbakan'a arz ettim.” Açıklamasında bulundu.

İşte Hüseyin Çelik’in tweetleri

Söz verdiğim üzere,eş durumundan tayin talep eden öğretmenlerin ve Şubat'ta atama bekleyen adayların beklentilerini Sn.Başbakan'a arz ettim. Sn. Başbakan KHK'nin yılda bir kez öğretmen ataması yapılması şeklinde düzenlendiğini ve tüm hazırlıkların buna göre yapıldığını söyledi. Bu Şubat'ta atama yapılmayacağı anlamına geliyor. Beklenti içinde olan adaylar adına üzgünüm. Sn. Başbakanımız, eş durumu tayinlerinde aile bütünlüğü meselesine verdiği önemi belirterek azami hassasiyetin gösterilmesini emredecektir.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.