banner

15 dil konuşuyor ama bir farkla
Yabancılar dilinizi nasıl duyuyor? Anadili Fince olan Sara, bilmediği dilleri taklit ediyor. Bu konuda o kadar başarılı ki, konuştuklarının aslında anlamsız sözlerden başka bir şey olmadığını birçok kişi anlamıyor bile.

Kısa sürede 6 milyon kez tıklanan 'Yabancılar dilinizi nasıl duyuyor?' adlı videosundan sonra Finlandiyalı Sara ikinci videoyu yayınladı. Bu kez o dillerin içinde Türkçe de var.

19 yaşındaki genç kız, "Bana sadece bazı dilleri seçtiğim için ırkçı diyenler oldu. Ben de şimdi elimden geldiğince diğer dilleri de kaydedeceğim..." diye konuştu. Bu kez o dillerin içinde Türkçe de var.

Anadili Fince olan Sara, bilmediği dilleri taklit ediyor. Bu konuda o kadar başarılı ki, konuştuklarının aslında anlamsız sözlerden başka bir şey olmadığını birçok kişi anlamıyor bile. 15 dilde çektiği ilk video o kadar beğenildi ki, Sara bu videoya yeni dilleri ekledi. 

İzlemek için Tıklayın

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.