banner

Ağrı'da Fenerbahçe Futbol Okulu açıldı
Doğubayazıt ilçesinde Fenerbahçeli futbolcu Semih Şentürk'ün katılımıyla Fenerbahçe Futbol Okulu'nun açılışı yapıldı.

Tarihi İshakpaşa Sarayı yolundaki Fenerbahçe Futbol Okulu'nun açılışı için ilçeye gelen Semih Şentürk'ü, Kaymakam Karahan Daştan ile çok sayıda taraftar karşıladı. Kendisini karşılayan taraftarlara imza dağıtan Semih Şentürk, daha sonra Kaymakam Daştan ile okulun açılışını yaptı. Beraberindekilerle okulu gezen Şentürk, futbol okulundaki çocuklarla sahada hatıra fotoğrafı çektirdi.

Açılışın ardından İshakpaşa Sarayı'na geçen Şentürk, burada bol bol fotoğraf çekti.

İshakpaşa Sarayı'nı çok beğendiğini ve görmekten dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Şentürk, "İnşallah burada Fenerbahçe'mize güzel yetenekler yetişir. Çözüm sürecinin bölgeye yaradığını gördüm, buraları çok güzel buldum. Ağrı Dağı'nı gördüm. Gerçekten güzel buralar. İnşallah başta değerli büyüklerimiz olmak üzere diğer insanlarımız da buraları ziyaret edeceklerdir. Bana gösterdikleri ilgiden dolayı bütün Doğubayazıt halkına çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Şentürk, herkesin tarihi İshakpaşa Sarayı'nı ve Ağrı Dağı'nı görmesi gerektiğini sözlerine ekledi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.