banner

Girne Koleji kapılarını Daçka Basket Akademi’ye açıyor
Girne Koleji ve Darüşşafaka Eğitim kurumlarının kulübü Daçka Basket Akademi iş birliğine imza atarak güçlerini birleştirdiler.

girne_dackaGirne Koleji kampüslerinde yer alacak olan Daçka Basket Akademi ile ülkemiz genelinde daha çok çocuğa ulaşarak sporu seven, özgüvenli, sağlıklı ve çağdaş nesillerin yetişmesine katkıda bulunmayı hedefleyen Darüşşafaka Spor Kulübü ve Girne Koleji arasında gerçekleşen imza törenine Girne Koleji CEO’su Dilek Cambazoğlu, Girne Koleji Eğitim Direktörü Emre Orhan, Yönetim Kurulu Üyemiz Hakan Kasapkaraoğlan, Darüşşafaka Spor Kulübü Alt Yapı Sorumlusu Murat Özyer ve Daçka Basket Akademi Koordinatörü Gökmen Öder katıldılar.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.