banner

Ahmet Şimşek Koleji’nin basketbol zaferi
Ahmet Şimşek Koleji Erkek Basketbol Takımı; İstanbul'u kapsayan okullar arası müsabakada, 152 okul arasında ilk 12’ye girerek,  adını yazdırmaya hak kazandı.

Ahmet Şimşek Koleji Erkek Basketbol Takımıİstanbul ilini kapsayan okullar arası basketbol müsabakaları ilk olarak Yakacık İTO spor salonunda,Ümraniye Lisesi ve Kadıköy Anadolu Lisesi ile, daha sonra Kadıköy Cafer Ağa Spor Salonunda,Kadıköy Özel Çevre Lisesi ve Ümraniye Özel Anabilim Lisesi ile yapılan basketbol müsabakalarında ,Teknik Sorumlu Umut VURDU’nun yönetimindeki şimşek gençlerimiz 4 maçın hepsini büyük farklarla kazanarak İstanbul çapında grup finallerinde ilk 12 takım arasına Ahmet Şimşek Koleji’nin adını yazdırmaya hak kazanmışlardır.Takım ruhu ve motivasyonun ön plana çıktığı maçlarda üstün performans sergilemişlerdir. 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.