banner

Buz Hokeyi branş oluyor
Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı (TBHF) Başkanı Orhan Duman, Eğitim kurumlarımızda da Buz Hokeyi branşının yapıldığını görmek mutluluk verici olduğunu söyledi.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Başkanı Başkanı Orhan Duman, buz hokeyinin ülkemizde her geçen gün daha da gelişen ve ilgi gören bir spor dalı olduğunu belirterek, "Eğitim kurumlarımızda da Buz Hokeyi branşının yapıldığını görmek mutluluk verici. Temennimiz Sınav Koleji'nin göstermiş olduğu önem ve özveriyi diğer okullarımızda da görebilmek. Yönetim olarak okullarımızda bu sporun gelişimi ve başarılı sporcular yetişmesi için desteğimiz devam edecektir" dedi.

Önümüzdeki günlerde Sınav Koleji'nde velilere yönelik bir seminer düzenleyeceklerini vurgulayan Duman, "Teknik ekibimiz ve uzman doktorlar eşliğinde gerçekleştireceğimiz bu seminerde Buz Hokeyi sporunu ailelere daha detaylı bir şekilde anlatarak, tanıtacağız. Buz hokeyinin dışardan gözüktüğü gibi tehlikeli bir spor olmadığını, aksine kullanılan korumalar sayesinde neredeyse sakatlık riski en az olan spor dallarından biri olduğunu velilerimize anlatacağız. Sınav Koleji yönetimine buz hokeyine vermiş oldukları desteklerinden ötürü teşekkür eder, saygılarımı sunarım" dedi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.