banner

VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı 20. kez kapılarını açıyor
Türkiye'nin önde gelen eğitim fuarlarından biri olan VEF Yurtdışı Eğitim Fuarı, bu yıl 19 Kasım'da İstanbul CVK Park Bosphorus'ta gerçekleşecek.

vefEğitim profesyonelleri, öğrenciler ve veliler için kapılarını aralayan ve 20.si düzenlenerek gelenekselleşen bu fuar, uluslararası eğitim fırsatlarını keşfetmek isteyenlere yönelik eşsiz bir deneyim sunuyor.

VEF Yurtdışı Eğitim Fuarına İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda başta olmak üzere dünyanın önde gelen birçok ülkesinden lise, üniversite, dil okulu ve diğer eğitim kurumları katılım gösterecektir. Öğrencilerin yurtdışında eğitim alma hayallerini gerçekleştirmek için ilk adımlarından biri olabilecek bu fuar, aynı zamanda eğitim sektöründeki yenilikleri takip etmek isteyen okul yöneticileri ve öğretmenler için de bir fırsat oluşturmaktadır.

Fuar hangi fırsatları sunuyor?

• Uluslararası İşbirlikleri: Küresel düzeyde işbirlikleri için fırsatlar sunar.
• Kapsamlı Bilgi: Eğitimdeki güncel konular hakkında bilgi edinme şansı sağlar.
• Fırsatlar ve Hediyeler: Burslar, indirimler ve ücretsiz dil eğitimi gibi avantajlar sunar.
• Kişisel Gelişim: Uluslararası eğitim ve kariyer olanakları hakkında bilgi sahibi olma fırsatı sunar.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.