banner

CHP 4+4+4 kitapçığı hazırlatıyor
TBMM Başkanı Cemil Çiçek’in Milli Eğitim Komisyonu’ndan geçen “4+4+4” yasa teklifini komisyona geri göndermesini bekleyen CHP, kamuoyuna yönelik olarak da “Neden yasa teklifine karşıyız” kitapçığı hazırlığına başladı.

CHP 4+4+4 kitapçığı hazırlatıyorCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun isteği ve CHP’nin Milli Eğitim Komisyonu üyelerinin koordinasyonunda hazırlanan kitapçık, il ve ilçe örgütleri aracılığıyla tüm Türkiye’de dağıtılacak. Kitapçıkta CHP’nin yasa teklifine yönelik itirazları ile Ak Parti’nin yasayla neyi amaçladığı yer alacak.

(hürriyet)

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.