banner

Rapor alan öğrenciler sınıfta kalacak mı?
Mili Eğitim Bakanı Ömer Dinçer, rapor alan öğrencilerin sınıfta kalacağı yönündeki iddialarla ilgili dedikodu ve dolaylı bilgilere itibar edilmemesini istedi.

Rapor alan öğrenciler sınıfta kalacak mı?Mili Eğitim Bakanı Dinçer, Türkiye-Yeni Zelanda Karma Ekonomi ve Ticaret Komitesi 9. Dönem Toplantısı Mutabakat Zaptı imza töreninde basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

45 gün rapor alan öğrencilerin sınıf da kalacağı yönündeki bir soru üzerine Dinçer, "Mışlarla muşlarla hiç bir şeye itibar etmeyin, bir değişiklik olursa haber veririz. Önceden neyse o, dedikodulara ve dolaylı bilgilere itibar etmeyin" dedi.

Bir başka gazetecin 29 yaşındaki üniversitelerin askere alınacağı yönündeki iddiaları hatırlatması üzerin de Bakan Dinçer, mevcut düzenlemede değişiklik olmadığına dikkat çekerek değişiklik olması durumunda haber verileceğini kaydetti.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.