banner

Gökçek’e yumurtalı protesto
Ankara Alışveriş Festivali kapsamında, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci ile birlikte esnaf ziyareti gerçekleştirmek için, İzmir Caddesi'ndeki bir mağazanın önüne gelen Gökçek ve beraberindekilere yumurtalı saldırı gerçekleştirildi.

gökçek'e yumurtalı protestoÜniversite Kadın Kolektifi üyesi olduğu öğrenilen yaklaşık 20 kadının yumurtalı saldırıda bulunmaları üzerine Gökçek, yakındaki bir mağazanın odasına alındı. Göstericilerle Gökçek'in korumaları arasında kısa süreli bir arbede yaşandı.

Bu sırada CHP Çankaya İlçe merkezinden bir grup kadının, protestocu gruba destek verdiği görüldü. Olay yerine gelen CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, korumaların vatandaşların özgürlük hakkını gasp ettiğini iddia ederek, korumalar hakkında suç duyurusunda bulunacaklarını da söyledi. 

 

Gökçek: Olayı başka tarafa çevirdiler

Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci ve Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir  iATO binasında basın toplantısı düzenleyen Gökçek gazetecilere saldırıyı anlattı.

Gökçek, olayın kürtaj meselesiyle ilgili olmadığını belirterek, ''Çünkü bana orada onun için değil Dikmen Vadisi ile ilgili slogan atarak üzerime geldiler, yürüdüler. Daha sonra haksız duruma düşmemek için olayı başka tarafa çevirmeye çalıştılar'' dedi.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.