banner

İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasında eylem
Halkevleri, "4+4+4" olarak bilinen yeni eğitim sistemini protesto etmek için Cağaloğlu'ndaki İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasında eylem yaptı.

eylem1Halkevleri mensubu, yaklaşık 20 kişilik grup, saat 10.00 sıralarında İl Milli Eğitim Müdürlüğü binasına girerek pankart açtı. İçeride sloganlar da atan grup, yeni eğitim sisteminin iptal edilmesini istediklerini ifade etti. Eylem nedeniyle il milli eğitim müdürlüğü önüne çok sayıda polis ekibi geldi. Yaklaşık 1 saat süren eylemin ardından polis, göstericileri gözaltına alarak binadan çıkardı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.