banner

ÖSYM’den ihale duyurusu
Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı, 2013 yılında yapılacak sınavlarla ilgili olarak ihtiyaç duyulan halkla ilişkiler, ofis hizmetleri, çağrı merkezi ve sınav evrakı tarama/ayrıştırma hizmetlerinin temini için 5 Aralık'ta ihale gerçekleştirecek.

ÖSYM'den yapılan açıklamaya göre, 2013 yılında yapılacak sınavlarla ilgili olarak ihtiyaç duyulan halkla ilişkiler, ofis hizmetleri çağrı merkezi, sınav evrakı tarama ve ayrıştırma temin edilmesine yönelik hizmet alımı işi, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının Sınav Hizmetlerine Yönelik Mal Ve Hizmet Alımları Yönetmeliği'nin 24. maddesine göre açık ihale usulü ile ihale edilecek.

İhale ÖSYM Başkanlığı Ön Büro Hizmet Binası Toplantı Salonu'nda, 5 Aralık Çarşamba günü gerçekleştirilecek.

İhaleye ilişkin ayrıntılı bilgiler, ÖSYM'nin ''www.osym.gov.tr'' internet sitesinde yer alıyor.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.