banner

2013 YDS başvuruları ne zaman?
ÖSYM sınav takvimine göre, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) Sonbahar Dönemi başvuruları 15-24 Temmuz 2013 tarihleri arasında alınmaya başlanacak.

Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) Sonbahar Dönemi başvuruları 15-24 Temmuz tarihleri arasında ÖSYM’nin http://www.osym.gov.tr internet sitesinde yayınlanacak YDS 2013 Sonbahar Dönemi Başvuru Kılavuzu’na göre yapılacak.

YDS 1 Eylül 2013 tarihinde yapılacak.

Eşdeğerlikler yeniden düzenlendi

ÖSYM, "Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlik Çalışma Grubu" raporu ve bu rapora temel teşkil eden analizler sonucu "Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri"ni de yeniden düzenledi.

Yeni düzenlemeye ÖSYM'nin internet sitesinden ulaşılabilecek.

24 Nisan 2013 tarihli Yabancı Dil Sınavları Eşdeğerlikleri için Tıklayın

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.