banner

İstanbul’da eğitime ara veren okullar ve üniversiteler
İstanbul’da etkili olan yoğun kar yağışı nedeniyle bazı özel okullarla üniversitelerden tatil haberleri gelmeye başladı.

İstanbul’da dün gece başlayan kar yağışı etkisini giderek artırıyor. Sabah saatlerinde artan kar yağışı nedeniyle İstanbul’da bazı özel okullarla üniversiteler eğitime ara verdiklerini duyurdu. İşte onlardan bazıları…

İstanbul’da öğleden sonra tatil olan okullar

Okyanus Kolejleri, TED İstanbul Koleji, MEF Okulları, Alev Okullar, Bilfen Okulları Çamlıca Şubesi, Aka Okulları

Hangi üniversiteler tatil edildi?

Beykoz Lojistik Meslek Yüksekokulu hava şartlarından dolayı bugün öğleden sonra tatil edildi.

Işık Üniversitesi tatil haberini sosyal medya üzerinden duyurdu. Yapılan açıklamada, yoğun kar yağışı nedeniyle Işık Üniversitesi Şile Kampüsü’nde bugün eğitime ara verildiği belirtildi. Bugün yapılacak sınavların ise daha sonra telafi edileceği bildirildi.

İstanbul Gelişim Üniversitesi ise 7 Ocak Pazartesi günü saat 14.00’den itibaren, 9 Ocak 2013 Çarşamba gününe kadar eğitim öğretime ara verdi. Üniversite tatil kararını internet sitesi üzerinden duyurdu.

Fatih Üniversitesi’nde ise sınavlar iptal edildi.

Özyeğin Üniversitesi’nde yapılması planlanan sınavlar iptal edilirken, üniversite yarın da tatil kararı aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı okullarla ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Ayrıntıları an ve an vermeye devam edeceğiz…

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.