banner

Facebook’ta kayıp aranıyor!
İstanbul'da kaybolan Amerikalı kadın Sarai Sierra için sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta sayfa açıldı. ABD'li kadının fotoğraflarının konulduğu ve eşkal bilgilerinin verildiği sayfayı yüzlerce kişi paylaştı.

Geçen 22 Ocak günü İstanbul'da kaybolan ABD vatandaşı, fotoğrafçı Sarai Sierra'nın bulunabilmesi için dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta da sayfa açıldı.

Önceden diğer payşamış sitelerinde açılan sayfalar ve paylaşılan iletiler ile yardım istenmişti.

'Topluluk' isimli bir grup tarafından açılan sayfaya kaybolan Sierra'nın fotoğrafları konuldu, eşkal bilgileri verildi.

Sayfada 'Sarai Sierra, turist olarak New York'tan İstanbul'a gelmiş fakat 22 Ocak 2013'teki dönüş uçağına binmemiş.

Kendisinden en son 21 Ocak tarihinde Galata'ya giderken haber alınmış.

Sierra 33 yaşında, 157 boylarında, 55 kilo, kumral, kahverengi gözlü. Kendisini görenler lütfen emniyete haber versin" notu kullanıcılar ile paylaşıldı. 

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.