banner
banner
banner

Uluslararası staj kazanmak ister misiniz?
Dünyanın yurtdışı eğitim lideri EF Uluslararası Dil Merkezleri; dünyanın dört bir yanından öğrencileri, bu sene 3.’sünü gerçekleştirdiği Global Intern isimli yarışmaya davet ediyor.
Global İntern18 yaş ve üzeri herkesin katılabileceği EF Global Intern yarışmasının kazananı; tüm seyahat, konaklama ve yemek masrafları EF tarafından karşılanarak, kendi seçeceği 3 farklı kıtada yer alan birinci sınıf şehirlerde 3 aylık staj imkanı elde edecek.

Öğrenciler yarışmaya katılmak için özgeçmişlerini www.ef.com.tr/globalintern internet sitesine girmeleri ve bu stajın geleceklerini nasıl etkileyeceğini anlatan maksimum 3 dakikalık bir video en geç 31 Ocak 2012 tarihine kadar yüklemeleri gerekiyor. EF’in jürileri; kazananı, katılımcıların özgeçmişlerini ve kişisel videolarını göz önünde bulundurarak seçecek.
EF Uluslararası Dil Merkezleri CEO’su Eva Kockum, “Günümüz gençliğinin tüm ideallerini en iyi şekilde özetleyen kişiyi arıyoruz. Açık fikirlilik, dünyaya duyulan merak ve maceraperest ruh; sadece kazananımızı belirleyecek değil, aynı zamanda rekabetin giderek arttığı dünyada geleceğin liderini yaratma konusunda katkıda bulunacak nitelikler...” şeklinde konuştu.
“Staj yaptığım süre boyunca kişisel anlamda çok geliştim ve birçok değerli anım oldu. Şimdi Global Intern 2012’nin kazananını kutlamayı sabırsızlıkla bekliyorum.” diyen Global Intern 2011 yarışması birincilerinden 20 yaşındaki Koreli Minjae Koo’nun görevi EF’in uluslararası pazarlama kampanyalarını desteklemekti. Minjae’nin kıtalararası sorumlulukları, onu EF’in Zürih, Boston ve Şanghay ofislerine taşıdı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.