banner
banner
banner

Engelli gençler Avrupa’ya gidiyor
Altınpark Engelli Eğitim Dayanışma Derneği (APED), engelli gençleri Avrupa’ya ücretsiz meslek eğitimine gönderiyor. Proje kapsamında Almanya ve Belçika’ya toplamda 20 engelli genç ve 10 refakatçi gönderilecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın

Engelli gençler Avrupa’ya gidiyorAPED; Ankara İl Özel İdaresi’nin ve Özel Bayaroğulları Rehabilitasyon Merkezi’nin proje ortağı olarak yer aldığı “Engellilere Avrupa’da Web Tasarımı Eğitimi: Dreamweaver ve Flash Uygulamaları” adlı Avrupa Birliği Leonardo da Vinci Mesleki Eğitim projesi kapsamında gençleri yurt dışına eğitime gönderiyor. 25 Mart 2012 tarihinde başlayacak proje kapsamında Almanya ve Belçika’ya toplamda 20 engelli genç ve 10 refakatçi gönderilecek. Proje kapsamında gönderilecek gençlerin ulaşımı, konaklaması, yemek masrafları, sigortası, staj ve eğitim ücretleri, yabancı dil kursu ücretleri karşılanacak. Web tasarımı alanında eğitim almak isteyen bütün engelli gençlerimiz projede yer alabilir.

Son Başvuru Tarihi:12 Mart 2012

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.