banner

İstanbul Aydın Üniversitesi’nden selfie yarışması
İstanbul Aydın Üniversitesi, öğrenciler arası etkileşimi artırmak amacıyla ödüllü selfie yarışması düzenleniyor. İlk üçe girenlere farklı miktarlarda para ödülü verilecek.

selfieİstanbul Aydın Üniversitesi, dünyada yeni trend olan “Selfie” akımı çerçevesinde öğrenciler arası etkileşimi arttırmak amacıyla kampüs içerisinde bir yarışma düzenliyor.

16-25 Kasım 2015 tarihlerini kapsayacak “Kampüste Selfie” konulu yarışmaya, İstanbul Aydın Üniversitesi ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri katılım sağlayabilecek.

Öğrenciler yarışmaya en çok 5 fotoğraf ile katılabilecek. Yarışmada fotoğraflar http://selfie.aydin.edu.tr/ adresinden yüklenebilecek.

Birinciye 1000 TL, ikinciye 750 TL, üçüncüye 250 TL ödül verilecek yarışmanın değerlendirme sonucu 5 Ocak 2015 tarihinde akademik kurul kararıyla duyurulacak.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.