banner

Öğretmen öğrencisini böyle dövdü
Çin’i sarsan küçücük bir öğrenciye öğretmenin dayak attığı görüntüler internette yayımlandı. Bir öğretmenin acımasızca elindeki sopayla küçük öğrenciyi dövmesi ülkeyi ayağa kaldırdı

Öğretmen suçüstü böyle yakalandıÇin'de anaokulu öğrencilerine ‘sopayla’ okuma-yazma dersi veren öğretmene tepki yağıyor.

Tahtaya kaldırdığı bir öğrencinin yazılan harf ve sözcükleri yanlış okuması üzerine çılgına dönen Çinli kadın öğretmenin görüntüleri internette yayınlandı. Minik öğrencinin her yanlışında küçük çocuğa elindeki sopayla vuran öğretmenin bu davranışı, sosyal medyada büyük tepki topladı.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.