banner

Kamuya 2 bin kişi alınacak
Devlet memurluğu sınav ve kadro duyurusu, KPSS memur alım ilanları, 2013 memurluk sınav ilanları,

Memur adaylarına müjde! Kamuda memur olmak isteyen adaylar için çeşitli devlet kurumlarında istihdam edilmek üzere 2 bin personel alımı için başvurular 17 Ocak’ta  başlıyor

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı bin 692, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı da 77 personel alacak.

AA muhabirinin derlediği bilgilere göre, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, memur, avukat ve teknisyenin de aralarında bulunduğu 20 branştan 1692 kişi istihdam edecek. Bakanlık, bin kişi ile en çok muhafaza memuru alacak. Bilgisayar işletmeni, tekniker, teknisyen, kaptan, makinist, şoför ve veznedarın da aralarında bulunduğu 20 branştaki kadrolar için başvurular, 17 Ocak'ta başlayacak.

GÜMRÜK VE TİCARET BAKANLIĞI SINAV İLANI TIKLAYIN

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın kentsel dönüşüm için alacağı 77 sözleşmeli personel için başvurular 24 Ocak'ta sona erecek. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın istihdam edeceği kadro ve sayıları şöyle:

İnşaat Mühendisi: 15

Bilgisayar Mühendisi: 7

Makine Mühendisi: 7

Elektrik-Elektronik Mühendisi: 7

Harita Mühendisi: 7

Jeoloji Mühendisi: 3

Jeofizik Mühendisi: 3

Şehir ve Bölge Plancısı: 7

Mimar: 7

Avukat: 7

Uzman: 7

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.