banner

2014 YDUS yerleştirme sonuçları açıklandı
2014 Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (YDUS) yerleştirme sonuçları açıklandı.

ÖSYM, 2014 Tıpta Yan Dal Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (YDUS) yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

ÖSYM’den yapılan açıklamada, 2014-YDUS yerleştirme işlemlerinin tamamlandığı, yerleştirme sonuçlarının 10 Şubat 2015 tarihinde, saat 17:00'den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr İnternet adresinden açıklandığı bildirildi. Açıklamada, Genel Cerrahi-Genel Şirürji Testinde yer alan bazı soruların iptali ile ilgili açılmış olan davalarda mahkeme kararı beklendiği için bu alanla ilgili yerleştirme sonuçlarının ilgili mahkemelerin nihai kararı sonrasında açıklanacağı belirtildi.

Adaylar yerleştirme sonuçlarını belirtilen İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecekler. Yerleştirme işlemine ait yerleştirme sonuç belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecek.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.