banner

ÖSYM’den YGS sonuçları açıklaması
ÖSYM yetkilileri, 1 Nisan'da uygulanan Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) sonuçlarının bu hafta açıklanması beklendiğini belirtti.

1 Nisan'da YGS'ye giren üniversite adayları heyecanlı günler yaşıyor. Geçen yıl şifre tartışmaları nedeniyle yaklaşık 30 gün sonra açıklanan YGS sonuçlarının, bu yıl daha erken açıklanması bekleniyor. ÖSYM yetkilileri ise, sonuçları değerlendirme işlemlerinin tamamlanmak üzere olduğunu ve bu hafta içinde sonuçların açıklanmasının beklendiğini bildirdi. ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ali Demir de, 2012-YGS'den önce yaptığı açıklamalarda sonuçların geçen yıldan daha erken bir zaman diliminde sonuçları duyurmayı planladıklarını dile getirmişti.

YASAL UYARI:

Yayınlanan köşe yazısı ve haberlerin tüm hakları ESM Yayıncılığa aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.Egitimtercihi.com
5846 Sayılı Telif Hakları Kanunu gereğince, bu sitede yer alan yazı, fotoğraf ve benzeri dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kesinlikle kullanılamaz. Bilgilerin doğru yansıtılması için her türlü özen gösterilmiş olmakla birlikte olası yayın hatalarından site yönetimi ve editörleri sorumlu tutulamaz.